.....

Úvod » Záhradné domčeky » Záhradný domček 2,5 x 2m (kód:85D)
Výhody: Záhradné domčeky máme v prvej triede kvality a patríme medzi najlacnejších na Slovensku. Záhradný domček má rôzne využitie, od relaxu, využitia na rôzne činnosti, cez uskladnenie rôzneho
materiálu a podobne, krásny dizajn. Máme tisíce spokojných zákazníkov po celom Slovensku, robíme aj montáž aj dopravu záhradných domčekov.
POPIS:
| Výrobný materiál | certifikovaná severská borovica / škandinávsky smrek |
| Vonkajšie rozmery | 250 x 200 cm |
| Vnútorné rozmery | 224 cm x 174 cm |
| Hrúbka steny | 28 mm |
| Hrebeňová výška | 236 cm |
| Strešný materiál | 19 mm |
| Podlahová doska | 19 mm (perodrážka) |
| Počet izieb | 1 |
| Presah strechy | 30 cm |
| plocha strechy | 7 m² |
| Materiál krytu strechy | Voliteľný |
| Dvere (šírka x výška) | 85 x 187 cm (jedno krídlo) |
| Okná (šírka x výška) | 70 x 92 cm (jedno krídlo) |
Základná cena 1611 € s DPH (obsahuje celú drevostavbu, steny, strechu, dvere, podlahu, spojovací materiál)
Možnosť priobjednania voliteľných položiek:
Doplnkové služby
(600.00 €)
(155.00 €)
(85.00 €)
(195.00 €)
(125.00 €)
(65.00 €)
(300.00 €)
(185.00 €)
Akcia ! Zlacnená doprava po celej SR.
(Priemerné dodanie chaty je v predpoklade 4 -12 týždňov)
V prípade záujmu o priobjednanie voliteľných položiek je ich potrebné napísať do poznámky v košíku cenovej ponuky.
Výhoda: zálohy nepožadujeme, platíte až pri dodaní
28891