.....

Úvod » Záhradné domčeky » Záhradný domček 3 x 6m (kód:70D)
Výhody: Záhradné domčeky máme v prvej triede kvality a patríme medzi najlacnejších na Slovensku. Záhradný domček má rôzne využitie, od relaxu, využitia na rôzne činnosti, cez uskladnenie rôzneho
materiálu a podobne, krásny dizajn. Máme tisíce spokojných zákazníkov po celom Slovensku, robíme aj montáž aj dopravu záhradných domčekov.
POPIS:
| Výrobný materiál | certifikovaná severská borovica / škandinávsky smrek |
| Vonkajšie rozmery | 300 x 590 cm |
| Vnútorné rozmery | 274 cm x 564 cm |
| Hrúbka steny | 44 mm / 28 mm |
| Hrebeňová výška | 280 cm |
| Strešný materiál | 19 mm |
| Podlahová doska | 19 mm (perodrážka) |
| Počet izieb | 1 |
| Presah strechy | 10 cm |
| plocha strechy | 22 m² |
| Materiál krytu strechy | Voliteľný |
| Dvere (šírka x výška) | 140cm x 187cm (dvojité dvere) |
| Zasklenie | dvojité |
Základná cena 3897 € s DPH (obsahuje celú drevostavbu, steny, strechu, dvere, podlahu, spojovací materiál)
Možnosť priobjednania voliteľných položiek:
Hrúbka stien na výber:
a.) 44mm
(+0 €)
b.) 28mm
(+141,09 €)
Doplnkové služby
(800.00 €)
(430.50 €)
(164.00 €)
(338,25 €)
(348,50 €)
(153,75 €)
(461,25 €)
(307,50 €)
Akcia ! Zlacnená doprava po celej SR.
(Priemerné dodanie chaty je v predpoklade 4 -12 týždňov)
V prípade záujmu o priobjednanie voliteľných položiek je ich potrebné napísať do poznámky v košíku cenovej ponuky.
Výhoda: zálohy nepožadujeme, platíte až pri dodaní
S26211
S26352