.....

Úvod » Záhradné domčeky » Záhradný domček 5 x 5m (kód:25D)
Výhody: Záhradné domčeky máme v prvej triede kvality a patríme medzi najlacnejších na Slovensku. Záhradný domček má rôzne využitie, od relaxu, využitia na rôzne činnosti, cez uskladnenie rôzneho
materiálu a podobne, krásny dizajn. Máme tisíce spokojných zákazníkov po celom Slovensku, robíme aj montáž aj dopravu záhradných domčekov.
POPIS:
| Výrobný materiál | severská borovica / škandinávsky smrek (dané podľa dostupnosti) |
| Vonkajšie rozmery | 500 cm x 520 cm |
| Hrúbka steny | 44 mm |
| Hrebeňová výška | 249 cm |
| Strešný materiál | 20 cm (perodrážka) |
| Podlahová doska | 20 cm (perodrážka) |
| Počet izieb | 1 |
| Presah strechy | 30 cm |
| Materiál krytu strechy | Voliteľný |
| Dvere (šírka x výška) | 161 cm x 192 cm (dvojité dvere) |
| Okná (šírka x výška) | 81cm x 140m (6 ks) |
| Zasklenie | dvojíté |
| Miminálný rozmer základovej dosky | 484 cm x 504 cm |
Základná cena 7561,30 € s DPH ( obsahuje celú drevostavbu, steny, strechu, dvere, podlahu, spojovací materiál)
Možnosť priobjednania voliteľných položiek:
Doplnkové služby
(1435.00 €)
(435.00 €)
(240.00 €)
(400.00 €)
(565.00 €)
(260.00 €)
(535.00 €)
(740.00 €)
Akcia ! Zlacnená doprava po celej SR.
(Priemerné dodanie chaty je v predpoklade 4 -12 týždňov)
V prípade záujmu o priobjednanie voliteľných položiek je ich potrebné napísať do poznámky v košíku cenovej ponuky.
AV202