.....

Úvod » Záhradné domčeky » Drevený domček 6 x 4,5m (kód:109D)
Výhody: Záhradné domčeky máme v prvej triede kvality a patríme medzi najlacnejších na Slovensku. Záhradný domček má rôzne využitie, od relaxu, využitia na rôzne činnosti, cez uskladnenie rôzneho
materiálu a podobne, krásny dizajn. Máme tisíce spokojných zákazníkov po celom Slovensku, robíme aj montáž aj dopravu záhradných domčekov.
POPIS:
| Výrobný materiál | certifikovaná severská borovica / škandinávsky smrek |
| Vonkajšie rozmery | 600 x 450 cm |
| Hrúbka steny | 44 mm |
| Hrebeňová výška | 243 cm |
| Strešný materiál | 19 mm |
| Podlahová doska | 19 mm (perodrážka) |
| Počet izieb | 3 |
| Presah strechy | 20 cm |
| plocha strechy | 27 m² |
| Materiál krytu strechy | Voliteľný |
| Dvere (šírka x výška) | 85 x 192 (2ks), 160 x 192 (1ks) |
| Okná (šírka x výška) | 70 x 92 (2ks), 130 x 92 (2ks) |
Základná cena 10304,45 € s DPH (obsahuje celú drevostavbu, steny, strechu, dvere, podlahu, spojovací materiál)
Možnosť priobjednania voliteľných položiek:
Doplnkové služby
(1900.00 €)
(435.00 €)
(270.00 €)
(520.00 €)
(520.00 €)
(240.00 €)
(605.00 €)
(990.00 €)
Akcia ! Zlacnená doprava po celej SR.
(Priemerné dodanie chaty je v predpoklade 4 -12 týždňov)
V prípade záujmu o priobjednanie voliteľných položiek je ich potrebné napísať do poznámky v košíku cenovej ponuky.
Výhoda: zálohy nepožadujeme, platíte až pri dodaní
S26275