.....

Úvod » Zrubové chaty » Chata s terasou (1 izba / 20 m²) (kód: 19CHT)
Zrubová chata Vám poskytne rozľahlý priestor .
Ponúkame Vám náš majestátny hrad, kde si môžete vychutnať tie najkrajšie chvíle Vášho života.
Výhody: Chaty máme v prvej triede kvality a patríme medzi najlacnejších na Slovensku.
Naše zrubové chaty majú nádherné a kvalitné drevo, patríme medzi najväčších staviteľov chát na Slovensku.
Máme tisíce spokojných zákazníkov po celom Slovensku, robíme aj montáž aj dopravu zrubových chát.
POPIS:
| Výrobný materiál | severská borovica / škandinávsky smrek (dané podľa dostupnosti) |
| Vonkajšie rozmery | 448 cm x 448 cm |
| Vnútorné rozmery | 419 cm x 419 cm |
| Hrúbka steny | 44 mm/66 mm |
| Hrebeňová výška | 358cm |
| plocha strechy | 26 m² |
| Strešný materiál | 20 cm (perodrážka) |
| Podlahová doska | 20 cm (perodrážka) |
| Počet izieb | 1 |
| Materiál krytu strechy | Voliteľný |
| Dvere (šírka x výška) | 161 cm x 192 cm (1 ks) |
| Okná (šírka x výška) | 56 cm x 192 cm (4 ks) |
| Zasklenie | áno |
Základná cena: 6803,62 € s DPH (akciová cena zahŕňa komplet celú chatu: steny 44mm, strecha, okná, dvere (interiérové aj exteriérové), podlahy vo vnútri,spojovací materiál)
Možnosť priobjednania voliteľných položiek:
Doplnkové služby
(1125.00 €)
(430.00 €)
(165.00 €)
(650.00 €)
(360.00 €)
(140.00 €)
(495.00 €)
(730.00 €)
Akcia ! Zlacnená doprava po celej SR.
(Dodanie chaty je v predpoklade 4 - 15 týždňov)
V prípade záujmu o priobjednanie voliteľných položiek je ich potrebné napísať do poznámky v pokladni.
AV305